SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

Cyklobus
 
Streda, 13 júl 2016
Cyklobus – nealkoholický vitamínový nápoj
P6150002.JPG

Odvezte sa s nami CYKLOBUSOM, vyzbrojte sa dobrou náladou a my Vás na cestu „dobijeme“ energiou. Pri nástupe do cyklobusu od nás obdržíte nealkoholický nápoj v prášku Protect Monzum Economy s príchuťou s vitamínmi (B1, B2, B6, B12, C, E) a minerálmi (Ca, Mg), z ktorého pripravíte 1,5 l nápoja. Nápoj je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom s ohľadom na zdravotnú bezpečnosť.

 Celý článok...

 
 
Utorok, 05 júl 2016
Cyklobus premáva aj v utorok

P6150002.JPGVšetkým záujemcom pripomíname, že cyklobus bude premávať aj tento utorok (05.07.2016) na Látky .

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 04 júl 2016
CYKLOBUS ODŠTARTOVAL TENTO VÍKEND

small.JPGDňa 02.07.2016 úspešne odštartoval druhý ročník cyklobusu. Na autobusovej stanici Lučenec sa zišli všetci priaznivci cykloturistiky. Okrem dobrej nálady, ktorou boli vyzbrojení si so sebou odnášali aj malú pozornosť od Slovenskej autobusovej dopravy Lučenec, a.s. spolu s mapkou od OKC Novohrad a Podpoľania. Šťastnú cestu im prišla zaželať aj naša malá „SAD-kárka“ Sara.

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 16 jún 2016
Cyklobus pokračuje

 Po minuloročnom úspešnom projekte cyklobusu aj tento rok počas školských prázdnin bude pokračovať cyklobus nielen na trase LC- Ábelová, ale aj na novej trase LC- Kokava/Rimavicou, Látky. Na horeuvedenom sa dohodli BBSK, Mesto Lučenec, Regionálna turistická agentúra a Slovenská autobusová doprava Lučenec.

 Celý článok...