SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

Tlačiť
Malí fanúšikovia autobusov na SAD-ke v Lučenci

Sľuby sa musia dodržiavať... Koncom minulého roka pri poslednej návšteve Lukáška a Matúška Chlpošovcov v Bakte sme sa dohodli, že nás cez jarné prázdniny navštívia v areáli SAD Lučenec. Dlho očakávaný deň „D“ nastal v piatok a my sme sa už malej návštevy nevedeli dočkať.

Pripravili sme pre nich bohatý program. Na začiatku sme ich previezli po Lučenci Mestskou hromadnou dopravou. Chlapcom žiarili očká už od prvej chvíle ako nastúpili. Matúško nám hrdo podával žltý autobus, ktorý si priniesol so sebou a celý čas držal v rukách. Zhodli sme sa na tom, že je to taký istý TEDOM, akým sa práve vezieme. Po návrate sme si prezreli celý areál, umyváreň autobusov, dielňu, kde s nadšením sledovali prácu opravárov. Na chvíľku si obaja vyskúšali aké to je byť ozajstným vodičom. Veľmi im to za volantom pristalo a radosť v ich tvárach bola neopakovateľná. Neskôr celú rodinku prijal riaditeľ spoločnosti, ktorý dostal od Lukáška malú pozornosť v podobe výkresu autobusu s logom ČSAD. Na oplátku od nás dostali modely autobusu a drobné pozornosti. Potom už chlapcov čakala sladká odmena pri posedení v cukrárni. Na záver sme ich odviezli na autobusovú stanicu, kde úsmev na ich tvárach vyvolal obraz veľkého červeného autobusu, ktorý zdobí interiér haly.

Pri rozlúčke nám rodina Chlpošová poďakovala, že v posledný deň prázdnin sme pre ich deti pripravili neopakovateľný zážitok.

 

Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva
Návšteva