SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

Tlačiť
Odovzdávanie rezortných ocenení

Koncom minulého roka si z rúk ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky prevzali rezortné ocenenie aj traja zamestnanci spoločnosti Slovenská autobusová doprava Lučenec a.s.

Pán Vladimír Astaloš odpracoval v našej spoločnosti 40 rokov a ako vodič autobusu vzorne reprezentoval ČSAD Banská Bystrica, a neskôr Slovenskú autobusovú dopravu Lučenec a.s., v čom pokračuje doteraz. Ako vodič autobusu najazdil viac ako 3 milióny kilometrov.

Vladimír Astaloš
Vladimír Astaloš
Vladimír Astaloš
Vladimír Astaloš
Zdroj: Lučenec24

Pán Daniel Sabó patrí medzi vodičov, pre ktorých je ich práca aj životným poslaním a ako vodič autobusu robí dlhé roky dobré meno našej spoločnosti a dodnes ju vzorne reprezentuje. V našej spoločnosti odpracoval viac ako 35 rokov a ako vodič autobusu najazdil viac ako 2,5 milióna kilometrov.

Daniel Sabó
Daniel Sabó
Daniel Sabó
Daniel Sabó
Zdroj: Lučenec24

Pani Jana Hrnčiarová odpracovala na ekonomickom oddelení v našej spoločnosti 36 rokov. Svojou zodpovednosťou, vystupovaním, správaním a prístupom k zamestnancom, obchodným partnerom a plnením dennodenných pracovných povinností sa významnou mierou zaslúžila o šírenie dobrého mena ČSAD Banská Bystrica a neskôr Slovenskej autobusovej dopravy Lučenec a.s..

Článok o vodičoch „milionároch“ si môžete prečítať aj v sekcii NAPÍSALI O NÁS .