SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

Tlačiť
Mikuláš trochu ináč

Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. už po druhý krát pripravila pre deti a cestujúcu verejnosť Mikuláša na autobusových staniciach v Lučenci a v Rimavskej Sobote. Okrem iného ste mohli Mikuláša stretnúť aj za volantom autobusu na niektorých vybraných spojoch v Revúcej, Tornali, Lučenci a Rimavskej Sobote.

6. decembra sme od rána vítali všetkých cestujúcich aj deti z materských škôl. Tým najmenším sa očká rozžiarili hneď ako vošli do čakárne pre cestujúcich. Niektoré z nich sa ho chceli dotknúť – veď po prvý raz videli ozajstného Mikuláša. Ten spolu s anjelom obdarúval okoloidúcich sladkosťami a neskôr sa vybrali na spoločnú jazdu mestom. Niektorí cestujúci ostali prekvapení, mnohí sa veľmi potešili, keď zbadali za volantom šoférovať Mikuláša, ktorý ich odviezol zdarma a namiesto cestovného lístka rozdával cukríky. Chvíľami nevedeli či idú po bežnej trase alebo idú do neba. No ich úsmev na tvári a poďakovanie boli pre nás najväčšou odmenou.

My sa chceme poďakovať deťom z MŠ Dr. Herza za krásnu výzdobu historického autobusu KAROSA C734 a všetkým cestujúcim, ktorí nás v tento deň prišli pozrieť alebo cestovali našimi autobusmi.