SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

Tlačiť
Skibus 2018

Kladné referencie cykloturistov, ktorí v letných mesiacoch využili lučenecký cyklobus, vnukli organizátorom nápad na rozšírenie ponuky aj počas lyžiarskej sezóny. Pred koncom starého roka plány na nový rok nedávali organizátorom výnimočného projektu spávať. Zima, nezima, už majú za letný cyklobus náhradu. Mesto Lučenec, Banskobystrický samosprávny kraj, Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s., OOCR Turistický Novohrad a Podpoľanie prináša lyžiarom dobrú správu. Od polovice januára 2018 bude premávať pre záujemcov o lyžovanie skibus.

PRINÁŠAME VÁM ROZPIS PREVÁDZKY SKIBUSU A CESTOVNÝ PORIADOK POČAS JANUÁRA 2018!

Sobota 20. január
08:00 - odchod z Autobusovej stanice v Lučenci na trase Lučenec - Látky Prašivá - Kokava nad Rimavicou-Línia
14:30 - odchod z autobusovej zastávky Kokava nad Rimavicou-Línia na trase Látky Prašivá - Lučenec

Sobota 27. január
08:00 - odchod z Autobusovej stanice v Lučenci na trase Lučenec - Látky Prašivá -Kokava nad Rimavicou-Línia
14:30 - odchod z autobusovej zastávky Kokava nad Rimavicou-Línia na trase Látky Prašivá - Lučenec

Cena cestovného bude len 4 eurá (2 eurá tam a 2 eurá nazad).

 

V PRÍPADE POTREBY A ZMIEN VÁS BUDEME INFORMOVAŤ

Vďaka skibusu sa nemusíte báť, že nebudete mať kde zaparkovať alebo že si nemôžete posedieť so známymi, ktorých ste stretli. V prípade zmien vám budeme pravidelne prinášať informácie o tom, kedy bude premávať, kde bude mať skibus zastávky a samozrejme o koľkej bude odchádzať.

PONUKA REKREAČNÉHO STREDISKA ROYAL

Rekreačné stredisko Royal ponúka vynikajúcu rodinnú lyžovačku pre menej náročných lyžiarov, niekoľko kilometrov krásnych bežeckých tratí, nádherné možnosti zimnej turistiky, ale aj výbornú reštauráciu, bufet či ubytovanie.

VERÍME, ŽE SI SKIBUS NÁJDE SVOJE UPLATNENIE

Pre milovníkov zdravého pohybu na čerstvom vzduchu, v prostredí krásnej prírody mesto Lučenec opäť prichádza s vynikajúcou ponukou a my veríme, že skibus nájde svoje uplatnenie a stane sa rovnako úspešný a využívaný ako letný cyklobus.

PROJEKT PODPORILI

Mesto Lučenec, Banskobystrický samosprávny kraj, Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s., OOCR Turistický Novohrad a Podpoľanie.

Poznámka

Bližšie informácie môžete získať osobne v Infocentre, Autobusová stanica Lučenec, Ulica mieru 5705, ako aj na telefónnom čísle 0911/787 834 denne od 6:00 do 17:30. Záujemcom odporúčame využiť rezerváciu cestovných lístkov na tel. čísle 0911/ 787 834 denne v čase od 6.00 do 17.00 hod.
Otváracie hodiny: pondelok - nedeľa, od 6:00 do 17:30.

Plagát
Plagát