SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

 
Streda, 29 marec 2017
Odovzdávanie rezortných ocenení

Koncom minulého roka si z rúk ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky prevzali rezortné ocenenie aj traja zamestnanci spoločnosti Slovenská autobusová doprava Lučenec a.s.

 Celý článok...

 
 
Sobota, 18 marec 2017
Dozor v autobusoch

Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. spustila od 13. 03. 2017 v poradí piaty projekt „Dozor v autobuse obec Turčok“. Tento projekt vznikol na základe potreby dozoru na linke 608413 (spoj číslo 3,12) a linke 606434 (spoj číslo 4,13), na ktorej dochádza k opakovanému porušovaniu Prepravného poriadku zo strany niektorých cestujúcich. Na projekte spolupracuje Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s., Banskobystrický samosprávny kraj a obec Turčok.

 Celý článok...

 
 
Streda, 08 marec 2017
Malí fanúšikovia autobusov na SAD-ke v Lučenci

 Sľuby sa musia dodržiavať... Koncom minulého roka pri poslednej návšteve Lukáška a Matúška Chlpošovcov v Bakte sme sa dohodli, že nás cez jarné prázdniny navštívia v areáli SAD Lučenec. Dlho očakávaný deň „D“ nastal v piatok a my sme sa už malej návštevy nevedeli dočkať.

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 20 február 2017
Zmena CP
bussm2.jpg

Od 28.02.2017 t.j. od utorka dochádza k úprave cestovných poriadkov v prímestskej a mestkej autobusovej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli možným nepríjemnostiam.

 Celý článok...

 
 
Piatok, 27 január 2017
Slovenská autobusová doprava Lučenec pomáha...

 Sú medzi nami ľudia, ktorí nemajú toľko šťastia ako ostatní. Narodili sa s hendikepom a musia sa s ním pasovať po celý život. Taký je aj Vojto – 28 ročný prijímateľ Domova sociálnych služieb Libertas v Lučenci. Jeho veľkým snom bolo prísť osobne do areálu Slovenskej autobusovej dopravy Lučenec, a.s., a pozrieť si „naživo“ prácu vodiča, ktorý ako sám povedal „nielen sedí v autobuse, ale musí sa o vozidlo aj postarať.“ Jeho príbeh nás nenechal ľahostajnými.

 Celý článok...

 
 
Streda, 21 december 2016
Informačné kancelárie - otváracie hodiny

as.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že počas vianočných sviatkov, Silvestra a Nového roka, upravujeme otváracie hodiny informačných kancelárií na jednotlivých autobusových staniciach našej spoločnosti nasledovne:

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 19 december 2016
Oznam

Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 26.12.2016 (pondelok) od 8:00 hod. do 13:00 hod. bude v meste Lučenec uzavretá Masarykova ulica z dôvodu akcie „Vianočný beh mesta Lučenec“.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 14 december 2016
Slovenská autobusová doprava deťom

small.jpg6. decembra 2016 rozdával darčeky Mikuláš aj na autobusových staniciach v Lučenci a v Rimavskej Sobote. Aj keď Mikuláš patrí deťom, sladkou odmenou a žartom vyčaril úsmev aj na tvárach dospelých. Prišlo množstvo škôlkarov, ktorí svojimi pesničkami rozospievali čakárne autobusových staníc. Mikuláš spolu s anjelom rozdávali radosť a dobrú náladu aj na autobusových zastávkach a v autobusoch prímestskej a mestskej autobusovej dopravy.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 09 december 2016
Na návšteve

 Prvý december, vonku veterno a my vystupujeme z auta na konci ulici v dedinke Bakta. Už nás vyzerajú malé nezbedné očká chlapčeka, ktorý o dosť podrástol. Lukáško (7) s maminkou Gabikou nás zoznámili aj s bračekom Matúškom, ktorý má 2 a pol roka a od prvej našej návštevy, kedy bol malým batoľaťom sa aj z neho stal veľký fanúšik autobusov.

 Celý článok...

 

<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>