SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

 
Piatok, 27 január 2017
Slovenská autobusová doprava Lučenec pomáha...

 Sú medzi nami ľudia, ktorí nemajú toľko šťastia ako ostatní. Narodili sa s hendikepom a musia sa s ním pasovať po celý život. Taký je aj Vojto – 28 ročný prijímateľ Domova sociálnych služieb Libertas v Lučenci. Jeho veľkým snom bolo prísť osobne do areálu Slovenskej autobusovej dopravy Lučenec, a.s., a pozrieť si „naživo“ prácu vodiča, ktorý ako sám povedal „nielen sedí v autobuse, ale musí sa o vozidlo aj postarať.“ Jeho príbeh nás nenechal ľahostajnými.

 Celý článok...

 
 
Streda, 21 december 2016
Informačné kancelárie - otváracie hodiny

as.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že počas vianočných sviatkov, Silvestra a Nového roka, upravujeme otváracie hodiny informačných kancelárií na jednotlivých autobusových staniciach našej spoločnosti nasledovne:

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 19 december 2016
Oznam

Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 26.12.2016 (pondelok) od 8:00 hod. do 13:00 hod. bude v meste Lučenec uzavretá Masarykova ulica z dôvodu akcie „Vianočný beh mesta Lučenec“.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 14 december 2016
Slovenská autobusová doprava deťom

small.jpg6. decembra 2016 rozdával darčeky Mikuláš aj na autobusových staniciach v Lučenci a v Rimavskej Sobote. Aj keď Mikuláš patrí deťom, sladkou odmenou a žartom vyčaril úsmev aj na tvárach dospelých. Prišlo množstvo škôlkarov, ktorí svojimi pesničkami rozospievali čakárne autobusových staníc. Mikuláš spolu s anjelom rozdávali radosť a dobrú náladu aj na autobusových zastávkach a v autobusoch prímestskej a mestskej autobusovej dopravy.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 09 december 2016
Na návšteve

 Prvý december, vonku veterno a my vystupujeme z auta na konci ulici v dedinke Bakta. Už nás vyzerajú malé nezbedné očká chlapčeka, ktorý o dosť podrástol. Lukáško (7) s maminkou Gabikou nás zoznámili aj s bračekom Matúškom, ktorý má 2 a pol roka a od prvej našej návštevy, kedy bol malým batoľaťom sa aj z neho stal veľký fanúšik autobusov.

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 01 december 2016
Celoštátna zmena cestovných poriadkov

bussm2.jpgOd 11.12.2016 t.j. od nedele je účinná zmena cestovných poriadkov v prímestskej doprave, mestskej hromadnej doprave a v medzinárodnej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli možným nepríjemnostiam. Zmeny boli zrealizované na základe podnetov, žiadostí a racionalizácie dopravného procesu. K úpravám došlo vo všetkých dopravných spoločnostiach.

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 10 november 2016
Uzávierka cesty

OD59a.jpgznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 11.11.2016 od 7:30 do 19:30 z dôvodu opravy žel.priecestia pri mäsokombináte Mecom budú zastávky: Lučenec,Johnson Controls Lučenec,mäsokombinát Mikušovce mimo prevádzky !!! Spoje budú premávať po zastávku Lučenec,SAD.

 Celý článok...

 
 
Streda, 26 október 2016
Oznam

D59a.jpgOznamujeme cestujúcim na trase Martin – Žilina a späť linka č. 606506, že z dôvodu uzávierky cesty budú spoje premávať podľa cestovného poriadku s meškaním. Podľa vyjadrenia Správy ciest bude osobná doprava počas jedenástich víkendov presmerovaná cez Terchovú a Zázrivú. Predpokladaný čas meškania je 30 minút. O aktuálnych zmenách na linke Vás budeme informovať.

 Celý článok...

 
 
Streda, 26 október 2016
Premávka MHD RS počas Sviatkov všetkých svätých a Pamiatky zosnulých 2016

tedom.jpgOznamujeme cestujúcim, že počas Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých 2016 v dňoch 29-30.10.2016 a 1.11.2016 budú spoje MHD Rimavská Sobota premávajúce podľa platného cestovného poriadku medzi Autobusovou stanicou a sídliskom Západ zachádzať na ulicu Cintorínsku so zastávkou pred vchodom do cintorína.

 Celý článok...

 

<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>