SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

 
Utorok, 19 máj 2015
Zmena CP

bussm2.jpgOd 1.6.2015 t.j. od pondelka dochádza k úprave cestovných poriadkov v prímestskej autobusovej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli k možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Utorok, 12 máj 2015
Uzávierka cesty

 V dňoch 16. a 17. mája 2015 ( sobota, nedeľa ) sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenskej Republiky pretekov automobilov do vrchu v Ožďanoch. Na základe vydaného rozhodnutia o úplnej uzávierke ciest budú autobusy prímestských a diaľkových liniek premávať po obchádzkovej trase cez obchvat Oždian. Dočasná autobusová zastávka počas pretekov v obci Ožďany bude zriadená v ulici za pohostinstvom Čierny jeleň.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 01 máj 2015
Uzávierka cesty

D59a.jpgNa základe rozhodnutia Slovenskej správy ciest bude v dňoch 1.5.2015 až 31.5.2015 uzavretá cesta I/72 v úseku Zbojská, sedlo – Tisovec, Čertova dolina. Z tohto dôvodu bude pravidelná diaľková autobusová linka 609504 Rimavská Sobota – Brezno – Žilina presmerovaná po obchádzkovej trase cez Klenovec, Kokavu nad Rimavicou a Utekáč do Brezna. Autobusy prímestskej dopravy medzi Tisovcom a Breznom zabezpečované SAD Lučenec a.s. budú premávať podľa schváleného cestovného poriadku.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 08 apríl 2015
Zmena CP

 Od 19.4.2015 t.j. od nedele dochádza k úprave cestovných poriadkov v prímestskej autobusovej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli k možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 11 marec 2015
Lukáš

 Prednedávnom sme dostali ďakovný list od pisateľky Gabriely, ktorá nám veľmi podrobne napísala o svojej skúsenosti z cestovania pravidelnou autobusovou dopravou našej spoločnosti. Pochválila veľmi ľudský a profesionálny prístup vodičov, s ktorými mala osobnú skúsenosť počas svojho dlhoročného cestovania. Znenie tohto ďakovného listu nás nenechalo ľahostajnými.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 20 február 2015
WI-FI

 Prostredníctvom bezplatného bezdrôtového internetového pripojenia deklaruje spoločnosť Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. snahu o zvýšenie kvality a komfortu pre cestujúcich počas cestovania autobusmi za prácou, do školy, za svojimi blízkymi.

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 16 február 2015
Projekt

bussm2.jpgPo úspešných projektoch zameraných na zvýšenie kvality dopravného procesu „ Dozor v autobuse obec Kameňany a mesto Rimavská Sobota “, Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. spúšťa od 16.02.2015 (pondelok) v poradí tretí projekt „Dozor v autobuse mesto Lučenec“.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 13 február 2015
Upozornenie

D59a.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 14.2.2015 (sobota) od 6.00 hod. do 20.00 hod. bude v meste Poltár uzavretá Školská ulica z dôvodu akcie " Poltárske fašiangy ". Autobusová zastávka Poltár, ZŠ bude v uvedenom čase dočasne zrušená. Cestujúcim odporúčame na nastupovanie a vystupovanie využiť autobusové zastávky Poltár, žel. stanica, alebo Poltár, ÚNZ.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 19 december 2014
Vianoce v MHD bezplatne

top.png

Mestá Lučenec a Rimavská Sobota v spolupráci so Slovenskou autobusovou dopravou Lučenec, a.s.

pripravili pre občanov a návštevníkov mesta Lučenec a Rimavská Sobota vianočnú akciu

bezplatné cestovanie v autobusoch mestskej hromadnej dopravy

V rámci tejto akcie budú všetky linky mestskej hromadnej dopravy v čase od 24.12. do 26.12. 2014 ( streda, štvrtok, piatok ) premávať bezplatne, podľa platného cestovného poriadku.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia v roku 2015 Vám praje Slovenská autobusová doprava Lučenec, akciová spoločnosť a Mestá Lučenec a Rimavská Sobota

 Celý článok...

 

<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>