SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

 
Piatok, 01 máj 2015
Uzávierka cesty

D59a.jpgNa základe rozhodnutia Slovenskej správy ciest bude v dňoch 1.5.2015 až 31.5.2015 uzavretá cesta I/72 v úseku Zbojská, sedlo – Tisovec, Čertova dolina. Z tohto dôvodu bude pravidelná diaľková autobusová linka 609504 Rimavská Sobota – Brezno – Žilina presmerovaná po obchádzkovej trase cez Klenovec, Kokavu nad Rimavicou a Utekáč do Brezna. Autobusy prímestskej dopravy medzi Tisovcom a Breznom zabezpečované SAD Lučenec a.s. budú premávať podľa schváleného cestovného poriadku.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 08 apríl 2015
Zmena CP

 Od 19.4.2015 t.j. od nedele dochádza k úprave cestovných poriadkov v prímestskej autobusovej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli k možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 11 marec 2015
Lukáš

 Prednedávnom sme dostali ďakovný list od pisateľky Gabriely, ktorá nám veľmi podrobne napísala o svojej skúsenosti z cestovania pravidelnou autobusovou dopravou našej spoločnosti. Pochválila veľmi ľudský a profesionálny prístup vodičov, s ktorými mala osobnú skúsenosť počas svojho dlhoročného cestovania. Znenie tohto ďakovného listu nás nenechalo ľahostajnými.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 20 február 2015
WI-FI

 Prostredníctvom bezplatného bezdrôtového internetového pripojenia deklaruje spoločnosť Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. snahu o zvýšenie kvality a komfortu pre cestujúcich počas cestovania autobusmi za prácou, do školy, za svojimi blízkymi.

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 16 február 2015
Projekt

bussm2.jpgPo úspešných projektoch zameraných na zvýšenie kvality dopravného procesu „ Dozor v autobuse obec Kameňany a mesto Rimavská Sobota “, Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. spúšťa od 16.02.2015 (pondelok) v poradí tretí projekt „Dozor v autobuse mesto Lučenec“.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 13 február 2015
Upozornenie

D59a.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 14.2.2015 (sobota) od 6.00 hod. do 20.00 hod. bude v meste Poltár uzavretá Školská ulica z dôvodu akcie " Poltárske fašiangy ". Autobusová zastávka Poltár, ZŠ bude v uvedenom čase dočasne zrušená. Cestujúcim odporúčame na nastupovanie a vystupovanie využiť autobusové zastávky Poltár, žel. stanica, alebo Poltár, ÚNZ.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 19 december 2014
Vianoce v MHD bezplatne

top.png

Mestá Lučenec a Rimavská Sobota v spolupráci so Slovenskou autobusovou dopravou Lučenec, a.s.

pripravili pre občanov a návštevníkov mesta Lučenec a Rimavská Sobota vianočnú akciu

bezplatné cestovanie v autobusoch mestskej hromadnej dopravy

V rámci tejto akcie budú všetky linky mestskej hromadnej dopravy v čase od 24.12. do 26.12. 2014 ( streda, štvrtok, piatok ) premávať bezplatne, podľa platného cestovného poriadku.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia v roku 2015 Vám praje Slovenská autobusová doprava Lučenec, akciová spoločnosť a Mestá Lučenec a Rimavská Sobota

 Celý článok...

 
 
Streda, 17 december 2014
Informačné kancelárie a infolinky

as.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že počas vianočných sviatkov, Silvestra a Nového roka, upravujeme otváracie hodiny informačných kancelárií na jednotlivých autobusových staniciach našej spoločnosti nasledovne..

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 03 december 2014
Celoštátna zmena cestovných poriadkov

bussm2.jpgOd 14.12.2014 t.j. od nedele je účinná zmena cestovných poriadkov v prímestskej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli  možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 

<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>