SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

 
Piatok, 13 február 2015
Upozornenie

D59a.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 14.2.2015 (sobota) od 6.00 hod. do 20.00 hod. bude v meste Poltár uzavretá Školská ulica z dôvodu akcie " Poltárske fašiangy ". Autobusová zastávka Poltár, ZŠ bude v uvedenom čase dočasne zrušená. Cestujúcim odporúčame na nastupovanie a vystupovanie využiť autobusové zastávky Poltár, žel. stanica, alebo Poltár, ÚNZ.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 19 december 2014
Vianoce v MHD bezplatne

top.png

Mestá Lučenec a Rimavská Sobota v spolupráci so Slovenskou autobusovou dopravou Lučenec, a.s.

pripravili pre občanov a návštevníkov mesta Lučenec a Rimavská Sobota vianočnú akciu

bezplatné cestovanie v autobusoch mestskej hromadnej dopravy

V rámci tejto akcie budú všetky linky mestskej hromadnej dopravy v čase od 24.12. do 26.12. 2014 ( streda, štvrtok, piatok ) premávať bezplatne, podľa platného cestovného poriadku.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia v roku 2015 Vám praje Slovenská autobusová doprava Lučenec, akciová spoločnosť a Mestá Lučenec a Rimavská Sobota

 Celý článok...

 
 
Streda, 17 december 2014
Informačné kancelárie a infolinky

as.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že počas vianočných sviatkov, Silvestra a Nového roka, upravujeme otváracie hodiny informačných kancelárií na jednotlivých autobusových staniciach našej spoločnosti nasledovne..

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 03 december 2014
Celoštátna zmena cestovných poriadkov

bussm2.jpgOd 14.12.2014 t.j. od nedele je účinná zmena cestovných poriadkov v prímestskej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli  možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 01 október 2014
Projekt

tedom.jpgPo úspešnom pilotnom projekte „ Dozor v autobuse obec Kameňany “, Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. spúšťa od 01.10.2014 ( streda) ďalší projekt „Dozor v autobuse mesto Rimavská Sobota“. Tento projekt vznikol na základe potreby dozoru na linke 609104, na ktorej sa zistil zvýšený výskyt cestujúcich bez úhrady cestovného a opakované porušovanie Prepravného poriadku zo strany cestujúcich. Na projekte spolupracuje Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. a mesto Rimavská Sobota.

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 29 september 2014
ZMENA MHD V LUČENCI

tedom.jpgOd 1.10.2014 t.j. od stredy dochádza k úprave cestovných poriadkov v mestskej autobusovej doprave v Lučenci. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli k možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 18 september 2014
Upozornenie

fias.jpgOd budúceho týždňa ( 22.09.2014 pondelok) začne rekonštrukcia a oprava autobusovej stanice vo Fiľakove. Prosíme cestujúcich, aby sa počas stavebných prác riadili oznamami o zmenách ku ktorým dôjde v prevádzke autobusovej stanice. Zároveň prosíme cestujúcich o zvýšenie pozornosti, zhovievavosť a toleranciu pri jednotlivých zmenách v organizácii dopravy. Predpokladaný termín ukončenia je koniec novembra 2014.

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 18 september 2014
Bezplatná preprava

icona.jpgPri príležitosti projektu „Európsky deň bez áut“ prebieha v Lučenci dňa 22.septembra 2014 (pondelok) akcia na podporu väčšieho využitia mestskej hromadnej autobusovej dopravy na presun mestom. Samospráva mesta Lučenec v spolupráci so Slovenskou autobusovou dopravou Lučenec, a.s. sú zapojené do tohto projektu, ktorým chcú upozorniť na problémy rastúcej individuálnej automobilovej dopravy v meste a ponúknuť alternatívy - autobusovú hromadnú dopravu alebo jazdu na bicykloch, podporenú heslom „ Do mesta bez auta “.

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 18 september 2014
Uzávierka cesty

D59a.jpgNa základe rozhodnutia Slovenskej správy ciest bude v dňoch 22.9.2014 až 15.12.2014 uzavretá cesta I/72 v úseku Zbojská, sedlo - Tisovec, Čertova dolina. Z tohto dôvodu bude pravidelná diaľková autobusová linka 609 504 Rimavská Sobota - Brezno - Žilina presmerovaná po obchádzkovej trase cez Klenovec, Kokavu Nad Rimavicou a Utekáč do Brezna. Autobusy prímestskej dopravy medzi Tisovcom a Breznom zabezpečované SAD Lučenec a.s. budú premávať podľa schváleného cestovného poriadku.

 Celý článok...

 

<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>