SAD Lučenec
akciová spoločnosť
 
Vyhľadávanie

 
Streda, 16 júl 2014
Zmena CP

bussm2.jpgOd 26.7.2014 t.j. od soboty dochádza k úprave cestovných poriadkov v prímestskej autobusovej doprave. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli k možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 23 jún 2014
Uzávierka cesty

D59a.jpgDňa 28.6.2014 ( sobota ) sa uskutoční medzinárodná automobilová súťaž VI. Rally Lubeník. Na základe vydaného rozhodnutia o úplnej uzávierke ciest III. triedy v úsekoch Lubeník Slovmag - Turčok - Železník a Jelšava - Nadraž - Kameňany bude upravený cestovný poriadok prímestskej autobusovej dopravy na linkách 608413 Revúca - Sirk - Ratkovské Bystré a 608403 Revúca - Jelšava - Kameňany.

 

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 29 máj 2014
Uzávierka cesty

D59a.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 31.5.2014 (sobota) od 9.00 hod do 18.00 hod. bude v meste Rimavská Sobota uzavretá Cukrovarská ulica od čerpacej stanice Slovnaft po autoumyváreň pri Lídli z dôvodu podujatia dňa detí. Premávka bude odklonená cez sídlisko Západ. Autobusové zastávky Rimavská Sobota, pivovar a Rimavská Sobota, Tesco budú v uvedenom čase zrušené. Cestujúcim odporúčame využiť autobusovú zastávku Rimavská Sobota, Malohotská ulica.

 

 Celý článok...

 
 
Utorok, 20 máj 2014
Uzávierka cesty

D59a.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 31.5.2014 (sobota) od 10.00 hod. do 16.00 hod. bude v obci Halič uzavretá Mierová ulica v úseku od námestia po kostol, z dôvodu akcie "Haličská motorkáreň 2014". Autobusové zastávky Halič, I a Halič, ObÚ budú v uvedenom čase dočasne zrušené. Cestujúcim odporúčame na nastupovanie a vystupovanie využiť autobusovú zastávku Halič, rázc.

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 19 máj 2014
Projekt

ProjektNa niektorých linkách a spojoch prímestskej a mestskej pravidelnej autobusovej dopravy opakovane dochádza k obťažovaniu cestujúcich zo strany iných cestujúcich, k obťažovaniu vodičov a poškodzovaniu autobusov spoločnosti. Vzhľadom na uvedenú skutočnosť s cieľom zabezpečiť zvýšenie kvality a bezpečnosti prepravy cestujúcich v súčasnosti realizuje spoločnosť Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s. v spolupráci s BBSK a obcou Kameňany pilotný projekt „ Dozor v autobuse obec Kameňany “. V tomto konkrétnom prípade projekt vznikol z dôvodu potreby zabezpečenia dozoru nad školopovinnými cestujúcimi počas prepravného procesu, ktorí svojim konaním a nadmerným hlukom obťažovali ostatných cestujúcich, vodiča a sústavne poškodzovali majetok spoločnosti - autobusy.

 

 Celý článok...

 
 
Štvrtok, 08 máj 2014
Zmena v MHD v Lučenci

tedom.jpgOd 18.5.2014 t.j. od nedele dochádza k úprave cestovných poriadkov v mestskej autobusovej doprave v Lučenci. Prosíme cestujúcich, aby si pred cestou skontrolovali, či nenastala úprava na ich linke, a tým predišli k možným nepríjemnostiam.

 

 Celý článok...

 
 
Pondelok, 05 máj 2014
Uzávierka cesty

D59a.jpgOznamujeme cestujúcej verejnosti, že dňa 10.5.2014 (sobota) od 6.00 hod. do 20.00 hod. bude v meste Poltár uzavretá Školská ulica z dôvodu akcie "Majstrovstvá Novohradu vo varení a jedení bryndzových halušiek". Autobusová zastávka Poltár, ZŠ bude v uvedenom čase dočasne zrušená. Cestujúcim odporúčame na nastupovanie a vystupovanie využiť autobusové zastávky Poltár, žel. stanica, alebo Poltár, ÚNZ.

 

 Celý článok...

 
 
Streda, 30 apríl 2014
Uzávierka cesty

D59a.jpgV dňoch 3. a 4. mája 2014 ( sobota, nedeľa ) sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenskej Republiky pretekov automobilov do vrchu v Ožďanoch. Na základe vydaného rozhodnutia o úplnej uzávierke ciest budú autobusy prímestských a diaľkových liniek premávať po obchádzkovej trase cez obchvat Oždian. Dočasná autobusová zastávka počas pretekov v obci Ožďany bude zriadená v ulici za pohostinstvom Čierny jeleň.

 

 Celý článok...

 
 
Piatok, 11 apríl 2014
Testovanie autobusu

P1120030s.jpgSlovenská autobusová doprava Lučenec a.s. (SAD Lučenec) prevádzkuje v prímestskej autobusovej doprave dva staršie modely kĺbových autobusov Karosa C 744. Vzhľadom na uvedenú skutočnosť vedenie spoločnosti prijalo ponuku výrobcu autobusov na vyskúšanie moderného kĺbového dvojčlánkového autobusu SOR NC 18. Zámerom skúšky je zistiť vhodnosť použitia tohto typu autobusu v reálnych podmienkach prímestskej autobusovej dopravy v SAD Lučenec a vyhodnotiť jeho ekonomicko-prevádzkové vlastnosti so zameraním najmä na spotrebu pohonných hmôt, náročnosť obsluhy a údržby, komfort pre cestujúcich.

 

 Celý článok...

 

<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>